Kalite Politikası

ULUSOY DENİZYOLLARI İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. bağımsız gemi sahipleri için tam bir gemi işletmeciliği sunar.

ULUSOY DENİZYOLLARI İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. nin politikası, kirliliği önleme ve çevreye ait kontroller ile emniyetle birlikte diğer konularıda kapsayan kalite kontrolu yapılmış, tutarlı bir işletmecilik hizmeti sunmaktır.

Amacımız “Kaliteli İşletmecilik Sistemi” mizi etkin ve sürekli iyileştirerek uygulamak kalite standartlarını her zaman güncel durumda tutmak, müşterilerimizin belirtilen beklenti ve gereksinimlerini karşılamaktır.Kaliteli işletmecilik sistemimizin etkinliği “Management Meeting” toplantılarında gözden geçirilecektir.

İşletmecilik sistemimizi tüm birleştirilmiş prosedürlere ait dökümanlarda ve bu manuelin içinde tarif edildiği gibi BS EN ISO 9001:2015 (bundan böyle “The Standart” olarak başvurulacak) ve IMO A741 (18) ile MSC.104(73) ek düzeltmeleri (Uluslararası Emniyet İşletmeciliği-ISM CODE) gereklerine uygundur.

Kalite temsilcisi, tanımlanan gereksinimlerin ve prosedürlerin uygulandığı ve korunduğunu, kalite teminatına ait sorunların iyi saptandığını ve doğru kararların alındığını sağlamaktan sorumludur.

Personelin tüm üyeleri, sorumluluğun her kademesinde tutarlı bir kalite hizmeti sunmaya ilişkin taahhütümüzün ve “Kaliteli İşletmecilik Sistemi” nin tüm gereksinimlerinin bilincindedir.

Kalite ile ilgili gereksinimlerin karşılandığını temin etmek için tüm personelin yeterince eğitildiğini ve uygun tecrübeyle donatıldığını temin etmeye yönelik belirtilmiş bir işletme sorumluluğu vardır.