Ulusoy Deniz Yolları grubu, 1981 yılından itibaren Türk boğazları başta olmak üzere Türkiye limanlarına yolu düşen tüm gemilere bölge ofisleri ve merkez ofisi ile gemi acenteliği hizmetlerini sunmaktadır. Bölge Ofislerimizde çalışan değerli elemanlarımızın yanında merkez ofisimizde operasyon memuru olarak görevli personelimiz de operasyonlara nezaret görevi için hizmetlerinize hazırdır.

30 yılın üzerindeki operasyonel tecrübesi ile kendini kusursuz acentelik hizmetine adamış değerli memurları ile, siz değerli müşterilerimizin zihinlerinde hiçbir soru kalmadan, en gerçekçi acente hizmetlerini sunmak, değişen bütün mevzuatları ve talimatları gün ve gün takip ederek, en pratik fikirlerle, vuku bulmuş herhangi bir yerel sorunu hızlı bir şekilde çözerek sizi zaman ve mali kayıplardan kurtarma mantığı ile acentelik hizmetlerini yerine getirmektedir.

 

Acentelik hizmetimiz 24 saat bütün yardım ve rehberliğimizde ve detaylandırılmış operasyon raporlama sistemiz ve tamamı bilgisayar tabanlı rakipsiz iletişim ağımız sayesinde her daim tekliflerinize hızlı yanıt verme servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

 

Acente servisleri :

•  Sahip olduğu tecrübesi ile Türk limanlarından ve Türk boğazlarından geçiş yapan tüm gemileriniz için, güvenli geçişlere nezaret edebilme.

•  Kontrol altında tutma, gerekli raporlama ve ihbarlama.
•  Kumanya, teknik malzeme, yedek parça, yakıt ikmal ihtiyaçlarınıza ve mürettebat değişikliklerine anında müdahale edip iki yönlü koordinasyon ile cevap verebilme.
•  Yükleme / tahliye, havuzlanma operasyonlarına gümrük kontrolü ile müdahalede bulunma.
•  Bakım onarım faaliyetlerine makine-elektrik mühendislerimiz, kaynak ve tamir ekiplerimiz ile nezaret etme.
•  Değişen mevzuatları ve yönetmelikleri tek tek takip edip müşterilerimize / gemi kaptanlarına tebliğ etme.
•  Her türlü stevedoring, forwarding, gümrük brokerlik faaliyetlerinde bulunma.

 

 

Acente servisimiz Türkiye limanlarındaki bütün operasyonları;

- Dökme yük gemilerine
- Tankerler
- Kimyasal madde tankerlerine
- Lpg & lng taşıyıcılarına
- Ro-Ro ve araba taşıyıcılarına
- Motor yatlara
- Yolcu gemilerine
- Türk tersanelerinde inşa edilen yeni gemilere
- Türk boğazlarından gecen gemiler ile ifa edilmektedir.  Bunları şöyle açıklayabiliriz ; yükleme, tahliye, limbo v.b. bütün tip gemiler.

 

Danışmanınız olarak Türk boğazları ve Türk limanları hakkında değişen her türlü yeni kuralları, prosedürleri en iyi şekilde sizlere bilgilendirmemiz bizleri memnun eder.

 

Önemli olarak şunu beyan etmek isteriz ki, hesap hulasalarımızda her operasyon için rücu edilen miktarlar proforma faturanın dışında bir rakam teşkil etmeyecektir, operasyon devamı için vuku bulan operasyon masrafları ilave olarak bilgilerinize sunulacaktır.

 

 

 

| + - | RTL - LTR